VÝKUP ZA HOTOVÉ

Naše společnost je připravena Vám podat pomocnou ruku ve formě výkupu, oddlužení, i prodeje s individuálním přístupem, poskytnout své služby, realizovat veškerou potřebnou právní pomoc i s řešením následujícího bydlení.

Naší specializací je přímý výkup nemovitostí. V tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti a za pomoci našeho propracovaného způsobu schvalování se nám daří uspokojit i expresní požadavky našich klientů, kteří potřebují rychle prodat svoji nemovitost, nebo kterým je privatizován byt a nemají prostředky na koupi, nebo se octli ve svízelné finanční situaci.

Dále se specializujeme na pomoc klientů při řešení potíží s exekucí a dražbou. V těchto nepříjemných životních situacích klienti ocení diskrétnost, rychlost a maximální servis, jenž je u nás samozřejmostí. Vykoupíme, oddlužíme i prodáme Vaši nemovitost a to za cenu a ve chvíli, kdy o její výši rozhodujete stále ještě Vy – vlastník a ne v dražbě.

Odlišnost v poskytování našich služeb spočívá především v přístupu a propojování znalostí a expertních zkušeností. Zaměřujeme se především na kvalitu, nikoliv kvantitu. Každý požadavek je řešen s maximálním úsilím. Našim zájmem není na Vašich problémech těžit, ale pomoci Vám ve Vaší tíživé situaci a udělat řádný obchod.

Naším kvalitním servisem Vám ušetříme mnoho starostí a stresu.

S úctou MORAVANGROUP s.r.o.